1
LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH
ul. Żeromskiego 31 (wejście od ul. Derdowskiego)
81-346 Gdynia

sekretariat@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 01
2
URBANLAB GDYNIA
al. Zwycięstwa 96/98 (wejście od ul. Stryjskiej)
81-451 Gdynia

urbanlab@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 16
3
WYMIENNIKOWNIA
Młodzieżowe Centrum Innowacji Społecznych i Designu
ul. Kartuska 20B
81-002 Gdynia

wymiennikownia@lis.gdynia.pl
+48 727 504 020
4
CENTRUM SĄSIEDZKIE
Przystań Lipowa 15
ul. Lipowa 15
81-572 Gdynia

lipowa15@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 27
5
CENTRUM SĄSIEDZKIE
Przystań Śmidowicza 49
ul. Śmidowicza 49
81-127 Gdynia

smidowicza49@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 25
6
CENTRUM SĄSIEDZKIE
Przystań Chylońska 237
ul. Chylońska 227
81-007 Gdynia

chylonska237@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 30
7
CENTRUM SĄSIEDZKIE
Przystań Opata Hackiego 33
ul. Opata Hackiego 33
81-211 Gdynia

opatahackiego33@lis.gdynia.pl
+48 58 727 39 31

KONTAKTY

DYREKCJA
Aleksandra Markowska - dyrektor a.markowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 01
Maciej Warszakowski - zastępca dyrektora m.warszakowski@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 01
Katarzyna Ziemann - zastępca dyrektora k.ziemann@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 12
KOMUNIKACJA (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Aleksandra Dylejko - kierownik a.dylejko@lis.gdynia.pl komunikacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 09 | 603 620 200
DIAGNOZY I PARTYCYPACJA (ul. Żeromskiego 31)
Marta Wieczorek - kierownik m.wieczorek@lis.gdynia.pl bo@gdynia.pl +48 58 727 39 08 | 58 727 39 10
UrbanLab (Al. Zwycięstwa 96/98)
Joanna Krukowska - kierownik j.krukowska@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Magdalena Żółkiewicz - Inkubator Miejski m.zolkiewicz@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Magdalena Dębna - UrbanCafe m.debna@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Przestrzenie Społeczne (ul. Śmidowicza 49 / ul. Opata Hackiego 33 / ul. Lipowa 15 / ul. Chylońska 237 / ul. Kartuska 20B)
Martyna Winnicka - koordynatorka m.winnicka@lis.gdynia.pl wymiennikownia@lis.gdynia.pl +48 58 663 12 55 | 727 504 020
Projekty (ul. Żeromskiego 31 / al. Zwycięstwa 96/98)
Beata Prusak - aktywizacja społeczno-zawodowa b.prusak@lis.gdynia.pl pracownia@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 24
Bożena Dołkowska – rewitalizacja społeczna b.dolkowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 22
Anna Ratajczak - inkubator innowacji społecznych a.ratajczak@lis.gdynia.pl innowacje@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 22
Inwestycje (ul. Żeromskiego 31)
Barbara Marchwicka - kierownik sekcji użytkownika b.marchwicka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Agnieszka Jurecka-Fryzowska - kierownik sekcji Gminnego Programu Rewitalizacji a.jurecka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Bianka Witkowska - kierownik sekcji rozwiązań projektowych b.witkowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Zamówienia Publiczne (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Agnieszka Nadziejko - kierownik a.nadziejko@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 18
Księgowość (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Bożena Kościuszko-Panek - główna księgowa b.kosciuszko-panek@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 13
Ewa Król - zastępca głównej księgowej e.krol@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 13
Zarządzanie Kadrami i Współpraca (ul. ŻEROMSKIEGO 31)
Beata Kałan - kierownik sekcji kadr b.kalan@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 26
Anna Jarosz - kierownik sekcji rozwoju i współpracy a.jarosz@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 23
Administracja (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Iwona Alukonis - kierownik i.alukonis@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 28