Chcesz podszkolić swoją znajomość języka angielskiego? A może przełamać barierę w mówieniu po angielsku? Jeśli tak, zapraszamy do speaking clubu, który działa w Wymiennikowni!

Długie rozmowy o życiu, czy krótkie tematyczne spotkania? Wymiennikownia zaprasza na lekcje angielskiego, które prowadzi wolontariuszka, Sumeyye. Warto dodać, że Sumeyye porozumiewa się wyłącznie w tym języku.
– Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby podszkolić swoją znajomość języka angielskiego. Nauka języka to najlepszy sposób na otwarcie swojej drogi nie tylko szkolnej, czy zawodowej, ale przede wszystkim możliwość podróżowania, odbywania zagranicznych wolontariatów, czy spędzania czasu poza granicami naszego kraju. Świadczą o tym choćby przykłady naszych wolontariuszy – mówi Martyna Winnicka, koordynatorka Wymiennikowni.
Zajęcia odbywają się w każdą środę. Przyjść może każdy: i zaawansowani, i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego. Aby nieco ułatwić i usprawnić naukę, powstały dwie grupy.
17:00 – 18:30 Podstawy języka angielskiego
18:30 – 20:00 Pogadajmy po angielsku.
Jak wyglądają poszczególne zajęcia? – Zaczniemy od podstaw, a dzięki cotygodniowym zajęciom już niedługo będziesz mógł prowadzić podstawowe konwersacje w języku angielskim. Poziom będzie dopasowany do waszych możliwości – wyjaśnia Martyna Winnicka.
Co ważne, do klubu można dołączyć również po to, by osłuchiwać się z tym językiem.
– Plusem jest luźna atmosfera, nikt nie wywiera na nikim presji. Traktujemy zajęcia jak spotkania w gronie znajomych – dodaje koordynatorka Wymiennikowni.
Wstęp na zajęcia jest wolny. Wystarczy tylko przyjść do Wymiennikowni. Czekamy na osoby w wieku 13-35 lat. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi organizowanymi tam aktywnościami.
powrót