WSPÓŁPRACA I WSPARCIE

powrót

Rozwijamy innowacje społeczne w odpowiedzi na potrzeby poszczególnych grup mieszkańców współpracując z instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami otoczenia biznesu, ośrodkami naukowymi i jednostkami badawczo-rozwojowymi. Wspieramy innowatorów w rozwoju ich pomysłów na rozwiązania dla osób zależnych, a także oferujemy konkretną pomoc w dziedzinie aktywizacji zawodowej i poprawy jakości życia osób wykluczonych.

AKTUALNOŚCI

KONTAKTY

DYREKCJA
Aleksandra Markowska - dyrektor a.markowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 01
Maciej Warszakowski - zastępca dyrektora m.warszakowski@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 01
Katarzyna Ziemann - zastępca dyrektora k.ziemann@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 12
KOMUNIKACJA (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Aleksandra Dylejko - kierownik a.dylejko@lis.gdynia.pl komunikacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 09 | 603 620 200
DIAGNOZY I PARTYCYPACJA (ul. Żeromskiego 31)
Marta Wieczorek - kierownik m.wieczorek@lis.gdynia.pl bo@gdynia.pl +48 58 727 39 08 | 58 727 39 10
UrbanLab (Al. Zwycięstwa 96/98)
Joanna Krukowska - kierownik j.krukowska@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Magdalena Żółkiewicz - Inkubator Miejski m.zolkiewicz@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Magdalena Dębna - UrbanCafe m.debna@lis.gdynia.pl urbanlab@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 16
Przestrzenie Społeczne (ul. Śmidowicza 49 / ul. Opata Hackiego 33 / ul. Lipowa 15 / ul. Chylońska 237 / ul. Kartuska 20B)
Martyna Winnicka - koordynatorka m.winnicka@lis.gdynia.pl wymiennikownia@lis.gdynia.pl +48 58 663 12 55 | 727 504 020
Projekty (ul. Żeromskiego 31 / al. Zwycięstwa 96/98)
Beata Prusak - aktywizacja społeczno-zawodowa b.prusak@lis.gdynia.pl pracownia@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 24
Bożena Dołkowska – rewitalizacja społeczna b.dolkowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 22
Anna Ratajczak - inkubator innowacji społecznych a.ratajczak@lis.gdynia.pl innowacje@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 22
Inwestycje (ul. Żeromskiego 31)
Barbara Marchwicka - kierownik sekcji użytkownika b.marchwicka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Agnieszka Jurecka-Fryzowska - kierownik sekcji Gminnego Programu Rewitalizacji a.jurecka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Bianka Witkowska - kierownik sekcji rozwiązań projektowych b.witkowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Zamówienia Publiczne (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Agnieszka Nadziejko - kierownik a.nadziejko@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 18
Księgowość (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Bożena Kościuszko-Panek - główna księgowa b.kosciuszko-panek@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 13
Ewa Król - zastępca głównej księgowej e.krol@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 13
Zarządzanie Kadrami i Współpraca (ul. ŻEROMSKIEGO 31)
Beata Kałan - kierownik sekcji kadr b.kalan@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 26
Anna Jarosz - kierownik sekcji rozwoju i współpracy a.jarosz@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 23
Administracja (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Iwona Alukonis - kierownik i.alukonis@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 28
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.lis.gdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.