Wymiennikownia zaprasza na kolejny cykl warsztatów „Otwórz się na design”! Podczas tej edycji będziemy robić ozdoby i przedmioty, które umilą wnętrza naszych mieszkań. Poznamy łatwe sposoby na odświeżenie przestrzeni, w których na co dzień przebywamy. Na warsztaty zapraszamy miłośników nowoczesnego designu, wszystkich tych, którzy lubią zmieniać zwykłe przedmioty w coś osobistego.

23.01 – Otwórz się na design: żurawie origami
Podczas warsztatów wykonamy instalacje z gałęzi, origami i jutowego sznurka. Wspólnie nauczymy się jak poskładać papier w żurawie origami. Gotowe ozdoby zawiesimy na nieregularnych w kształtach gałęziach. Wykorzystamy ograniczoną paletę kolorów i stworzymy dekorację, którą można będzie powiesić nad łóżkiem w sypialni lub nad stołem w salonie.

Wstęp wolny
Gdzie? Wymiennikownia, ul. Kartuska 20 B, Gdynia
Dla kogo? Osoby w wieku 16-35 lat
Liczba miejsc: 20, obowiązują zapisy pod numerem telefonu (58) 6631255 lub mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl. Prosimy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe.

Prowadząca:
Magda Dębna – edukatorka z zakresu designu i arteterapetuka. Na co dzień pracuje w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Wierzy, że kultura jednoczy ludzi w różnym wieku i pozytywnie wpływa na wzajemne relacje. Lubi polski design i niedzielne wycieczki za miasto. Współpracowała m.in. z Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Gdańską Galerią Miejską, organizowała warsztaty podczas wielu festiwali sztuki w Trójmieście.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

powrót