Zapraszamy do Pracowni LIS na „Wstęp do salsy w chustach”!

-> Warsztat odbywa się regularnie – co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 (z przerwą wakacyjną). Po wakacjach zajęcia wracają 7 września i potrwają (co tydzień w piątek) do 30 listopada. Godziny: 11:00-12:00.

Na warsztacie uczymy się wiązania chust. Jest to działanie skierowane do rodziców chcących wziąć udział w zajęciach „Salsa w chustach” (zajęcia „Salsa w chustach” odbywają się bezpośrednio po „Wstępie do salsy” – obowiązują oddzielne zapisy!).

Zapraszamy osoby, które miały już jakieś doświadczenia z chustą i/lub nosidłem – jak również do osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem.
W trakcie spotkania poznacie wiązania adekwatne do wieku dziecka (kieszonka lub 2X) lub odpowiednio dopasujemy nosidło (polecamy tylko nosidła ergonomiczne z szerokim panelem, dopasowane do wieku i budowy dziecka, które pozwalają uzyskać fizjologiczną pozycję „żabki”; nie nosimy dziecka „przodem do świata”).
To także forma spotkania integracyjnego dla rodziców i dzieci biorących udział w zajęciach „Salsa w chustach” – można w jego trakcie spokojnie przygotować się do zajęć, przebrać i nakarmić swoje dziecko, a także porozmawiać z innymi rodzicami noszącymi swoje maluchy.

Spotkanie prowadzi dyplomowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach.
Prosimy o zabranie stroju i obuwia sportowego oraz ubranka na zmianę dla dziecka.
Pamiętajcie też o wodzie.

Wstęp wolny, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – t.matysiak@lis.gdynia.pl
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztat „Wstęp do salsy w chustach” oraz „Salsa w chustach” odbywają się regularnie – co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną).

Do zobaczenia w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Warsztaty realizowane w ramach przedsięwzięcia „Matka Natura – rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście” – projektu zwycięskiego w konkursie „Przyjazna dzielnica”, edycja 2017.
Partnerami w projekcie „Matka Natura – rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście” są: Rada Dzielnicy Śródmieście, Laboratorium Innowacji Społecznych, Fundacja Bomalihu, Fundacja Matka Natura, Fundacja La Buka.
Konkurs „Przyjazna dzielnica” ma na celu budowanie lokalnej społeczności w oparciu o wspólne diagnozowanie potrzeb i kreowanie dla nich stosownych rozwiązań.

Wydarzenie na Facebooku

powrót