Do 18 marca ZAPISZ SIĘ na warsztaty wypracowywania projektów miejskich! UDZIAŁ BEZPŁATNY

http://badanialis.pl/warsztatybo

W tegorocznej edycji BO po raz pierwszy pojawiła się pula środków na projekty miejskie, czyli takie, które są istotne i potrzebne z punktu widzenia całego miasta lub dotyczą mieszkańców więcej niż jednej dzielnicy.

Praca nad nimi odbywać się będzie w trakcie cyklu trzech warsztatów, w których wezmą udział zapisani mieszkańcy i mieszkanki Gdyni oraz miejscy urzędnicy. Będzie to jedyna możliwość przygotowania projektu miejskiego w tej edycji BO.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 100 osób, dlatego – jeśli zgłoszeń będzie więcej – wylosujemy ostateczny skład grupy, dbając o jej zróżnicowanie pod względem wieku, płci oraz miejsca zamieszkania.

• Warsztaty obejmują cykl trzech spotkań, które odbędą się w soboty – 30 marca, 13 kwietnia oraz 25 maja, w godzinach 10.00-16.00.
• Wszystkie trzy warsztaty łączą się ze sobą, dlatego zgłoszenie chęci uczestnictwa w nich oznacza deklarację udziału WE WSZYSTKICH SPOTKANIACH.
• Wszystkie spotkania odbędą się w lokalizacji w śródmieściu Gdyni, z dostępem dla osób o ograniczonej mobilności (adres podamy wkrótce).
______________________________________________________

Niezależnie od zapisów na warsztaty, zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety: http://badanialis.pl/pomyslybo Posłuży ona jako diagnoza potrzeb, na które postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów. Zgłosić potrzebę/pomysł można na prostym formularzu (bez szacowania kosztów, czy podawania szczegółów).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku [KLIK]

powrót