Zapraszamy na kolejne spotkanie podróżnicze z Lilianą Poszumską, Arkiem Wójcikiem i Gabi w Przystani Lipowa 15 w piątek, 1 lutego o godz. 17.30.

W cyklu „Nasze pasje” sąsiedzi opowiadają o swoim hobby i ulubionej formie spędzania czasu. O rodzinnej podróży przez Islandię i Norwegię opowie mała Gabi oraz Liliana Poszumska i Arek Wójcik. Oprócz pięknych zdjęć i opowieści, usłyszycie także praktyczne wskazówki, jak upolować i sfotografować zorzę polarną!

„W pościgu za zorzą – tytuł spotkania jest znaczący, bo dopiero po dwóch latach prób, w końcu udało nam się sfotografować zorzę. Wyjazdy na Islandię i do Tromso w poszukiwaniu tego pięknego zjawiska dokładnie rok temu zwieńczyliśmy sukcesem – upolowaliśmy zorzę!
Z chęcią podzielimy się praktyczną wiedzą jakie aplikacje i strony są pomocne w obserwacji zjawisk świetlnych i damy pasjonatom fotografii wskazówki techniczne, jak zrobić najpiękniejsze zdjęcia zorzy (ustawienia przesłony, czas naświetlania). Możecie zabrać swoje aparaty :)” – zapraszają prowadzący.

01.02, piątek 17:30-19:30 | SĄSIEDZI SĄSIADOM
– zapisy od 25.01 osobiste lub mailowe: lipowa15@lis.gdynia.pl

powrót