Spojrzysz na historię swojego życia z przestrzeni, która pozwoli ci na odkrycie jego niepowtarzalności oraz wyjątkowości. Bez względu a to, czy w dniu dzisiejszym masz poczucie zadowolenia i samorealizacji w życiu zawodowym i osobistym, czy też jesteś na rozdrożu i przeżywasz pewnego rodzaju kryzys w w/w obszarach.

Podczas tego warsztatu:
– zainspirujesz się do patrzenia na swoje życie przez pryzmat potencjału i możliwości uczenia się;
– odkryjesz swoje mocne strony, które naturalnie przejawiały się dotychczas w twoim życiu
– zainspirujesz się do spojrzenia na różne etapy swojego życia i zawarte w nich doświadczenia w sposób uważny i łagodny (bez oceniania)
– rozwiniesz w sobie umiejętność wyrażania wdzięczności do Siebie oraz do innych ludzi
– poznasz wybrane trzy narzędzia, których stosowanie w sposób systematyczny rozwija umiejętność zmniejszania napięcia, wpływa na wzrost poczucia zadowolenia i spokoju wewnętrznego.

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2018 r. (sobota) w godz. 10.00-13.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy ruszają 02.03.2018, godz. 10.00 https://badzsoba1.evenea.pl/

O prowadzącej: Marta Czepukojć – socjolożka, coach, bodyworker, założycielka Senta Coaching. Absolwentka akredytowanego przez ICF programu The Art and Science of Coaching, Erickson College International w Kanadzie we współpracy z Wszechnicą UJ. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy odnoszą sukcesy zawodowe, jednocześnie mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego. Pomaga im odzyskać siebie i zacząć w końcu żyć, by to co dla nich naprawdę ważne, zaistniało w ich życiu. W pracy z ludźmi wykorzystuje doświadczenie trzynastu lat pracy w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału osobistego i zawodowego. W życiu osobistym ważne są dla niej bliskie przyjaźnie, autentyczny kontakt z innymi ludźmi oraz przyroda.

Serdecznie zapraszamy!

powrót