Zgłoś kandydata na prelegenta lub chęć wystąpienia na konferencji TEDxGdynia 2019. Szukamy inspirujących osób z nowatorskimi ideami, które chcą się nimi podzielić z szeroką publicznością już wiosną w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Hasło „Co, jeśli…?” to stan pytań i wątpliwości. Daje nam przepustkę do szczerego zweryfikowania dotychczasowych działań oraz planów na przyszłość.

„Co, jeśli…?” to zaproszenie do przełamywania schematów i poszukiwania odpowiedzi na pytania, które dopiero zaczynamy stawiać. Dzięki temu TEDxGdynia zmienia się w otwarte forum teoretyków i praktyków różnych dziedzin. „Co, jeśli…?” to tym samym pytanie, któremu bliska jest empatia. Zmusza nas nie tylko do analizy suchych faktów i przewidywania alternatywnych rozwiązań, ale także do wczucia się w sytuację innych, podjęcia wyzwania oraz problematyki globalnych i lokalnych społeczności.

Prelegenci TEDxGdynia to osoby różnych dziedzin nauki i sztuki oraz biznesu. Jeśli chcesz wystąpić na konferencji – lub zgłosić kandydata na prelegenta – opisz nam w kilku zdaniach, co możesz lub może przekazać Twój prelegent publiczności TEDxGdynia.

Wiesz już, „co, jeśli…?” Zainspiruj nas! Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia, do godz. 12.00.

Poza tym:

 

  • Zostaw nam numer telefonu lub adres e-mail do siebie lub kandydata na prelegenta. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami i zaprosimy je na spotkanie, podczas którego szerzej omówimy zaproponowaną ideę. Dopiero po tym etapie wyłonimy ostateczne grono prelegentów.
  • Spotkania z kandydatami na prelegentów planowane są na ostatnie dni stycznia. Dyspozycyjność jest ważna, w wyjątkowych sytuacjach możemy zorganizować spotkanie online.
  • Pamiętaj, że prelekcje TEDTalk mają charakterystyczną formę. Jeśli jeszcze jej nie znasz, przed zgłoszeniem koniecznie się z nią zapoznaj. Zobacz prelekcje na www.ted.com oraz poczytaj artykuły na www.blog.ted.com.
  • Prelegenci TEDxGdynia nie otrzymują wynagrodzenia za przygotowanie i wygłoszenie prelekcji. Możliwe są zwroty kosztów dojazdu i noclegu w dniu konferencji.
  • Jako prelegent zostaniesz poproszony o zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz prelekcji. Udzielenie tej zgody to warunek udziału jako prelegent TEDxGdynia.
  • Rola prelegenta TEDxGdynia to nie tylko wielka odpowiedzialność, ale i niezwykła przygoda. W razie potrzeby zespół TEDxGdynia będzie służył pomocą na każdym etapie przygotowania prelekcji. Będziesz mieć także możliwość udziału w warsztatach przygotowania prelekcji TEDxGdynia oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertem.

 

O TEDxGdynia

TEDxGdynia to wydarzenie organizowane przez zapaleńców z Laboratorium Innowacji Społecznych we współpracy z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, w ramach licencji udzielonej przez TED. To coroczna konferencja, która skupia myślicieli i praktyków, pasjonatów i lokalnych liderów, aby dzielić się pomysłami, które mają znaczenie w różnych dziedzinach – technologii, rozrywce, projektowaniu, naukach ścisłych i humanistycznych, biznesie, innowacjach społecznych.

Chcemy inspirować naszą społeczność, pokazując nowe, niebanalne spojrzenie na sprawy czasami niezwykłe, a czasami całkiem codzienne.

powrót