Zapraszamy do Pracowni LIS na „Salsę w chustach”!

-> Warsztaty odbywają się regularnie – co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną). Po wakacjach zajęcia wracają 7 września i potrwają (co tydzień w piątek) do 30 listopada w godz. 12:00-13:00.

Zajęcia taneczne bazują w pierwszej kolejności na rozgrzewce oraz ruchach ciała zaczerpniętych z takich stylów jak: salsa, bachata, merengue i lambada.
Tempo i zakres zajęć tanecznych jest dostosowane do możliwości uczestników. Wykonywany taniec rodziców z dziećmi w chustach/ nosidłach jest zmodyfikowany do tego stopnia, by zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę tańczącej „parze”.
Ćwiczenia taneczne dodatkowo spełniają funkcję wzmacniającą i ułatwiają modelowanie sylwetki.

Noszenie dzieci w chustach jest bezpieczne i pozwala na utrzymanie fizjologicznej pozycji dziecka a prawidłowo zawiązana chusta/ dobrane nosidło zapewniają bezpieczeństwo w trakcie zajęć tanecznych.
Efektem udziału w zajęciach jest nauka tańca, polepszenie kondycji fizycznej i samopoczucia, integracja i wspólna zabawa rodziców i dzieci.

Zajęcia poprowadzi instruktorka tańca, a w ich trakcie jest obecny doradca noszenia.

Wstęp wolny, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – t.matysiak@lis.gdynia.pl 
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztat „Wstęp do salsy w chustach” oraz „Salsa w chustach” odbywają się regularnie – co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną).

Miejsce: Pracownia Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Warsztaty realizowane w ramach przedsięwzięcia „Matka Natura – rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście” – projektu zwycięskiego w konkursie „Przyjazna dzielnica” edycja 2017.
Partnerami w projekcie „Matka Natura – rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście” są: Rada Dzielnicy Śródmieście, Laboratorium Innowacji Społecznych, Fundacja Bomalihu, Fundacja Matka Natura, Fundacja La Buka.
Konkurs „Przyjazna dzielnica” ma na celu budowanie lokalnej społeczności w oparciu o wspólne diagnozowanie potrzeb i kreowanie dla nich stosownych rozwiązań.

Wydarzenie na Facebooku

powrót