Zapraszamy wszystkich mieszkańców Witomina na spotkanie dotyczące zagospodarowania Polany przy boisku Arki (dawne korty), na którym zostaną zaprezentowane 3 warianty.
KIEDY: 25.07 (środa), godz. 18.00
GDZIE: Ośrodek SI Arka Gdynia, ul. Nauczycielska 9

ANKIETA: www.badanialis.pl/polana-witomino

Dołącz do wydarzenia [klik]

__________________________________________________

Projekt „Gdynia odNowa: Rewitalizacja zachodniej części dzielnicy Witomino-Radiostacja” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020
__________________________________________________

Jak będą wyglądały przebudowane polany w rewitalizowanych częściach Gdyni – na Oksywiu, Babich Dołach i Witominie? Decyzję pomogą podjąć mieszkańcy, podczas spotkań w dniach 25 – 27 lipca organizowanych przez Laboratorium Innowacji Społecznych oraz w ankietach internetowych:
www.badanialis.pl/polana-oksywie
www.badanialis.pl/polana-babie
www.badanialis.pl/polana-witomino

Gotowe są już trzy propozycje zagospodarowania, odrębnie dla każdej z polan na Oksywiu, Babich Dołach i Witominie. W ramach działań rewitalizacyjnych powstały one w oparciu o wskazówki mieszkańców wypracowywane podczas cyklu warsztatów. Architekci wsłuchali się w propozycje lokalnej społeczności, w ręce której oddajemy głos w sprawie wyboru najlepszych projektów. Od środy (25 lipca) do piątku (27 lipca) pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych zapraszają na spotkania, na których mieszkańcy pomogą podjąć ostateczną decyzję, jak przekształcić niezagospodarowane dotąd tereny w miejsca przyjazne wszystkim mieszkańcom i odpowiadające na ich potrzeby. Podczas spotkań mieszkańcy będą mogli zadawać pytania projektantom, dlatego warto zarezerwować czas i odwiedzić niżej wskazane miejsca spotkań:

WITOMINO – polana przy ul. Uczniowskiej (przy boisku Arki, dawne korty). Spotkanie rozpocznie się 25 lipca (środa) o godzinie 18, na terenie Ośrodka treningowego Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia, przy ulicy Nauczycielskiej 9. Projekt Gdynia odNowa: Rewitalizacja zachodniej części dzielnicy Witomino-Radiostacja jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

BABIE DOŁY – polana przy ul. Rybaków. Spotkanie rozpocznie się 26 lipca (czwartek) o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 28, przy ulicy Zielonej 53. Wydarzenie: Polana na Babich Dołach – wybieramy projekt!

OKSYWIE – polana przy Osadzie Rybackiej. Spotkanie rozpocznie się 27 lipca (piątek) o godzinie 18, w V Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Dickmana 14. Projekt Gdynia odNowa: Rewitalizacja dzielnicy Oksywie jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie: Polana przy Osadzie Rybackiej – wybieramy projekt!

powrót