Zapraszamy wszystkich mieszkańców Babich Dołów na 3. spotkanie dotyczące zagospodarowania Polany przy ul. Rybaków, na którym zostaną zaprezentowane 3 warianty.
KIEDY: 26.07 (czwartek), godz. 18.00
GDZIE: Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zielona 53

ANKIETA: www.badanialis.pl/polana-babie

Dołącz do wydarzenia [klik]


__________________________________________________

Jak będą wyglądały przebudowane polany w rewitalizowanych częściach Gdyni – na Oksywiu, Babich Dołach i Witominie? Decyzję pomogą podjąć mieszkańcy, podczas spotkań w dniach 25 – 27 lipca organizowanych przez Laboratorium Innowacji Społecznych oraz w ankietach internetowych:
www.badanialis.pl/polana-oksywie
www.badanialis.pl/polana-babie
www.badanialis.pl/polana-witomino

Gotowe są już trzy propozycje zagospodarowania, odrębnie dla każdej z polan na Oksywiu, Babich Dołach i Witominie. W ramach działań rewitalizacyjnych powstały one w oparciu o wskazówki mieszkańców wypracowywane podczas cyklu warsztatów. Architekci wsłuchali się w propozycje lokalnej społeczności, w ręce której oddajemy głos w sprawie wyboru najlepszych projektów. Od środy (25 lipca) do piątku (27 lipca) pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych zapraszają na spotkania, na których mieszkańcy pomogą podjąć ostateczną decyzję, jak przekształcić niezagospodarowane dotąd tereny w miejsca przyjazne wszystkim mieszkańcom i odpowiadające na ich potrzeby. Podczas spotkań mieszkańcy będą mogli zadawać pytania projektantom, dlatego warto zarezerwować czas i odwiedzić niżej wskazane miejsca spotkań:

WITOMINO – polana przy ul. Uczniowskiej (przy boisku Arki, dawne korty). Spotkanie rozpocznie się 25 lipca (środa) o godzinie 18, na terenie Ośrodka treningowego Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia, przy ulicy Nauczycielskiej 9. Projekt Gdynia odNowa: Rewitalizacja zachodniej części dzielnicy Witomino-Radiostacja jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie: Polana przy boisku Arki – wybieramy projekt!

BABIE DOŁY – polana przy ul. Rybaków. Spotkanie rozpocznie się 26 lipca (czwartek) o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 28, przy ulicy Zielonej 53.

OKSYWIE – polana przy Osadzie Rybackiej. Spotkanie rozpocznie się 27 lipca (piątek) o godzinie 18, w V Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Dickmana 14. Projekt Gdynia odNowa: Rewitalizacja dzielnicy Oksywie jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie: Polana przy Osadzie Rybackiej – wybieramy projekt!

powrót