godz. 15.00–16.00
WSPÓLNE PRZYGOTOWANIA
Dom sąsiedzki to takie miejsce, gdzie można być jednocześnie współorganizatorem i gościem. Mile widziany będzie każdy sąsiad chętny do pomocy m.in. przy szykowaniu lemoniady, krojeniu chleba, nakrywaniu do stołu, rozstawianiu namiotu. I… awaryjnym przenoszeniu wszystkiego do środka w przypadku niespodziewanego deszczu.

godz. 16.00–18.00
PIKNIK SĄSIEDZKI, czyli:

CISOWSKI STÓŁ
Jak urodziny, to musi być i poczęstunek. Podtrzymując dotychczasową praktykę, i tym razem przygotowujemy go wspólnie z mieszkańcami. Dołóżcie coś dobrego od siebie i częstujcie się tym, co przynieśli inni.

PUNKT TWORZENIA KOLAŻY
Zamiast podarunku urodzinowego możecie nam zostawić w prezencie zrobiony przez siebie kolaż. Nie narzucamy tematyki, ale może zainspiruje Was coś, co się wydarzyło w Przystani w ciągu ostatniego roku albo jakieś elementy z jej przestrzeni. A może to my zainspirujemy się Waszymi kolażami? Planujemy wyeksponować Wasze dzieła w formie mini wystawy. Zapewniamy wszelkie materiały artystyczne.

MALOWANIE Z SZABLONÓW NA TORBACH
Ten punkt programu może Wam już brzmieć znajomo. Systematycznie posyłamy w świat fragmenty współtworzonego przez Was muralu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Możecie nanieść wzór z szablonu na torby, które będą dostępne na miejscu lub te, które ze sobą przyniesiecie. To jeden z naszych prezentów urodzinowych dla Was.

URODZINOWA FIRMA PORTEROWA
Spraw sobie pamiątkę z urodzin. Wybierz rekwizyty, które sprawią, że urodzinowe zdjęcie będzie niepowtarzalne i daj sobie pstryknąć fotkę. Efekt na miejscu! A może zaprosicie do zdjęcia sąsiadów?

ANIMACJE DLA DZIECI
Mniejsze i większe dzieci też nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy dla nich specjalne atrakcje.

ZABAWY TOWARZYSKIE
Rozgrzejemy się wspólnie i poznamy trochę lepiej przed dancingiem. Przyjemniej będzie pobawić się wśród osób, które wydają nam się znajome.

godz. 18.00
URODZINOWY TORT
Będziemy celebrować urodziny kawałkiem świątecznego ciasta przygotowanego przez sąsiadkę Agnieszkę.

godz. 18.00–20.00
MIĘDZYPOKOLENIOWY DANCING À LA „CISOWIANKA”
Jak zabawa to zabawa! Bez tańców się nie obędzie! Podobno najlepsze imprezy na Cisowej odbywały się w legendarnej „Cisowiance”. Legendzie może trudno dorównać, ale u nas jedno jest pewne – znajdzie się przestrzeń do tańca dla mieszkańca w każdym wieku. A zagra dla nas DJ Pani Bum.

powrót