Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań rozwoju osobistego w oparciu o model 7 Kroków Ku Sobie!

Podczas zajęć nauczysz się rozpoznawać, że jesteś pod wpływem stresu oraz zainspirujesz się do zmniejszenia poziomu napięcia, które pojawia się w codziennych sytuacjach zawodowych i osobistych. Poznasz konkretne narzędzia i ćwiczenia, które będziesz w stanie stosować od zaraz, żeby rozwijać długofalową odporność na stres oraz by doraźnie lepiej radzić sobie z sytuacjami, w których tracisz pewność siebie, poczucie spokoju, reagujesz emocjonalnie lub wycofujesz się. Poznasz ćwiczenia oddechowe, świadomości ciała, obserwacji myśli i rozpoznawania stanów emocjonalnych, by bardziej świadomie rozpoznawać swoje potrzeby i swobodnie odpowiadać na różne sytuacje z Twojego życia. Zestaw ćwiczeń przedstawiony na zajęciach będzie wykorzystywany i utrwalany podczas kolejnych spotkań w ramach cyklu 7 Kroków Ku Sobie.

UWAGA: weź ze sobą matę lub karimatę, koc oraz wygodne ubranie.

Spotkanie odbędzie się 14.07.2018 w godzinach 10.00-13.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: m.sarnowska@lis.gdynia.pl

O prowadzącej:

Marta Czepukojć – socjolożka, coach i bodyworker, założycielka Senta Coaching, autorka modelu 7 Kroków ku Sobie. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy na polu zawodowym odnoszą sukcesy, ale mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego.

powrót