Spotkanie  szkoleniowo-sieciujące ma na celu wprowadzenie uczestników w tematykę działań z obszaru promocji innowacji społecznych, budowania społeczności i sieci współpracy w mediach społecznościowych.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Jakie panują obecnie trendy w media społecznościowych?
  • Jak postawić pierwsze kroki w mediach społecznościowych?
  • Jak zbudować narracje i prowadzić akcje?
  • Jakie są najskuteczniejsze sposoby na wzrost odsłon i zasięgów?
  • Dlaczego lajki nie oznaczają zaangażowania/-nej społeczności?
  • Jakie są najczęstsze błędy działań w mediach społecznościowych?

Spotkanie poprowadzi Justyna Łukasik-Russek – z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych i PR-owiec. Doświadczenie zdobywała w działach marketingu i PR sopockiej Ergo Hestii. Od ponad 8 lat z powodzeniem prowadzi własną firmę Warsztat PR, w którym realizuje swoje zawodowe pasje wraz z super zespołem. Interesują ją nowoczesne formy komunikacji a reklama na Facebooku to jej pasja. Wiedzą z tego zakresu dzieli się nie tylko w praktyce, ale podczas szkoleń dla dużych firm i instytucji. Prywatnie miłośniczka zimy, Norwegii i górskich wędrówek. Nie potrafi usiedzieć na miejscu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby działające w obszarze usług opiekuńczych i społecznych, pracowników instytucji publicznych, NGO, badaczy, przedsiębiorców, innowatorów i wszystkich osób poszukujących i projektujących innowacyjne rozwiązania w obszarze społecznym zainteresowanych wzmacnianiem kompetencji, rozwojem poprzez innowacyjne metody i budowanie sieci współpracy.

Zgłoszenia prosimy kierować do 10.12 na adres e-mail: innowacjespoleczne@lis.gdynia.pl

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie warsztatowe jest wydarzeniem towarzyszącym w ramach projektu „Innowacje na ludzką miarę – wsparcie rozwoju mikroinnowacji w obszarze usług opiekuńczych dla osób zależnych”.

Wydarzenie na Facebooku [KLIK]

powrót