Zajęcia z „Gimnastyki mózgu” służą do tego, by w pełni poczuć swoje ciało, a co za tym idzie, polepszyć wieloaspektowo wszelkie działania w życiu. Podczas warsztatu ukierunkowane, ale powszechne ruchy ciała będą służyły do tworzenia się nowych połączeń neuronowych między prawą, a lewą półkulą mózgową. „Gimnastyka mózgu” wspiera naturalny rozwój człowieka, bez względu na jego wiek, wykorzystuje proste ćwiczenia fizyczne opracowane w taki sposób, aby zintegrować pracę ciała i umysłu. Gdy mózg jest w stanie równowagi, ożywają naturalne mechanizmy, przywracające harmonię funkcjonowania. Dzięki ćwiczeniom „gimnastyki mózgu” wszystkie części mózgu włączają się i mogą ze sobą współpracować. Podczas warsztatów będzie można poznać pozytywne doświadczenia z ruchów integrujących mózg i narządy wewnętrzne w ciele.

„Podczas warsztatu koncentruję się bardziej na procesie niż na oczekiwaniu na rezultaty. Realizuję swoją pracę z każdą osobą poprzez porozumienie i szacunek, brak diagnozowania, etykietowania, zaleceń, leczenia. Postrzegam siebie jedynie jako pomocnika zaangażowanego w naturalny proces twórczy poprzez ujawnianie możliwości dzięki ćwiczeniom ruchowym.” – zaprasza prowadząca warsztat, Aleksandra Zawadowska.

Warsztat jest cyklem trzech spotkań:

08.02.2018, godz. 17:00 – 19:30
1. Poznanie korzyści stosowania ćwiczeń, funkcji lewej i prawej półkuli mózgowej; dominujących części ciała, wprowadzenie podstawowych ćwiczeń.

26.03.2018, godz. 17:00 – 18:30
2. Utrwalenie ćwiczeń podstawowych, wprowadzenie całościowego programu gimnastyki mózgu.

05.04.2018, godz. 17:00 – 18:30
3. Utrwalenie ćwiczeń, poznanie ruchów harmonizujących wewnętrzne narządy w ciele.

Informację praktyczne:
Treści się przenikają i choć zajęcia stanowią cykl, można skorzystać również z jednego spotkania.
Zapraszamy na zajęcia w luźnym stroju, niekrępującym ruchów.
Warto zabrać ze sobą karimatę (na pierwsze dwa spotkania nie jest konieczna).

PROWADZĄCA:
Aleksandra Zawadowska – certyfikowany psychoterapeuta, coach i dyplomowany pedagog z wieloletnim doświadczeniem pracy z ludźmi. Jej szerokie wykształcenie pedagogiczne i terapeutyczne połączone z ciepłą, pogodną, budzącą zaufanie osobowością oraz praktyka okazuje się bardzo skutecznym połączeniem służącym rozwojowi i wzrastaniu ludzi niezależnie od wieku. W swojej pracy szanuje wieloaspektowe wymiary rozwoju dzieci i dorosłych, pracuje interaktywnymi, pobudzającymi naukę i rozwój narzędziami. W pełni angażuje swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną dając moc ciepła i życzliwości, a jej podopieczni otrzymują solidne wzmocnienie i motywację. Prywatnie mama dorosłej córki, wielbicielka psów i kotów oraz pasjonatka bursztynów.

Wydarzenie na Facebooku

powrót