Dowiemy się jak oczyszczać, tonizować oraz nawilżać skórę twarzy. Prowadząca opowie na co zwracać uwagę wybierając produkty do pielęgnacji twarzy. Zrobimy płyn do demakijażu.
Zadbamy również o swoje usta! Wykonamy peeling, a później nałożymy na usta nawilżający olejek

Warsztat poprowadzi Izabela Ryska – biotechnolog leków, która ścieżkę zawodową związała z produkcją naturalnych kosmetyków. Jej projekt „Świece do masażu i aromaterapii” wygrał Gdyński Biznesplan 2017 w kategorii Open. Swoją pasję łączy z misją, aby w codziennym zabieganiu znaleźć czas dla siebie i potrafić cieszyć się z „tu i teraz”.

Warsztat dla osób dorosłych. Odbędzie się 16 marca (piątek) w godzinach 17.00 – 18.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IV A, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo). Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Zapisy ruszają 09.03.2018, godz. 10.00 https://ekokosmetykitwarz.evenea.pl/

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztacie bardzo prosimy o jak najszybszą informację o rezygnacji, na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej. Telefon +48 58 727 39 16, mail u.kokoszka@lis.gdynia.pl

powrót