Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wakacyjnych spotkań rozwoju osobistego w oparciu o model 7 Kroków Ku Sobie!

Tym razem sięgniesz do tego, co ma dla największe znaczenie w Twoim życiu. W pierwszej części spotkania zajrzymy wstecz, do „przestrzeni” z której pochodzisz. Potem sięgniemy do momentów, kiedy czułaś/eś się w 100% na swoim miejscu, z poczuciem, że wiesz po co tu jesteś i czemu chcesz dawać swoją uwagę, czas i energię. Spoglądając z perspektywy „tu i teraz” na Twoje życie, nazwiesz swoje kluczowe wartości oraz rozpoznasz to, co sprawia, że czujesz się „żywa/y”. Z otwartością i łagodnością przyjrzymy się, na ile nasze życie jest zorientowane wokół tego, co daje nam faktycznie radość, satysfakcję i spełnienie, w jakich obszarach rezygnujemy z siebie i tego co dla nas ważne oraz przyjrzymy się, dlaczego tak się dzieje. Zajęcia dają możliwość opracowania Twojego celu nadrzędnego, który stanie się Twoją osobistą Nawigacją w najbliższych miesiącach życia.

Z zajęć wyjdziesz z określonymi pierwszymi krokami planu działania zorientowanego na siebie i Twoje kluczowe wartości, tak abyś jeszcze bliżej realizował/a to, co uznajesz za ważne w swoim życiu zawodowym i osobistym.

Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia 2018 r. w godz. 17.00-20.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: m.sarnowska@lis.gdynia.pl

O cyklu:

Bądź Sobą – Działaj

Spotkania są skierowane do osób chcących podnieść jakość swojego życia, poczucie szczęścia i dobrostanu psychofizycznego i chcących coś zmienić, aby żyć pełniej. Całość cyklu daje odpowiedź m.in. na następujące pytania: jaki jest mój niepowtarzalny potencjał; co chcę wyrażać w swoim życiu; wokół czego postanawiam zorientować siebie oraz swoją życiową energię; w jaki sposób będę wdrażać to, co dla mnie ważne. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem ćwiczeń coachingowych, świadomości ciała oraz ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego.

O prowadzącej:

Marta Czepukojć – socjolożka, coach i bodyworker Shiatsu. Założycielka Senta Coaching, Autorka modelu 7 Kroków ku Sobie. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy na polu zawodowym odnoszą sukcesy, ale mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego.

Zapraszamy!

powrót