Szybko, szybko coraz szybciej. Sprawy pilne, niecierpiące zwłoki, do wykonania na już – napięcie, niepokój a może podekscytowanie? Znasz te uczucia? Nigdy nie kończąca się lista spraw do załatwienia na TERAZ? A może poczucie pustki i braku sensu? Łatwo w ich otoczeniu stracić z pola widzenia to co jest najważniejsze. Dlatego tym co najważniejsze zajmiemy się podczas tego warsztatu. Będą to Twoje marzenia. Co się będzie działo? Poznasz lepiej siebie i swoją relację z czasem, przyjrzysz się zasobom swojej energii oraz rozpoznasz co jest źródłem twojej motywacji do działania wtedy, kiedy wyrasta ona z jasno określonej misji życiowej. Dasz przestrzeń sobie na to, aby zadbać w swoim codziennym życiu o czas na marzenia i planowanie ich realizacji.

Dla kogo:

Dla osób, które chcą doprecyzować swoją misję życiową, przyjrzeć się obszarom, które są najważniejsze w ich życiu i zastanowić się jak w codziennym pędzie znaleźć czas na marzenia i zacząć je spełniać.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona (w warsztacie może wziąć udział tylko 6 osób).

Zapisy ruszają 06.03.2017, godz. 10.00. Lista rezerwowa 08.03.2017, godz. 10.00.

Warsztat odbędzie się 13 marca (wtorek) w godzinach 17.00 – 20.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IV A, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Zapisy: https://marzenia3.evenea.pl

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztacie bardzo proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji, na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej.

Kontakt: Tel: 515 068 873, e-mail: machina.fotografika@gmail.com

O prowadzącej:

Sylwia Nikko Biernacka

Fotografka, trenerka, liderka społeczna i inspiratorka. Zmiana jest jedynym stałym elementem w jej życiu. Założycielka Fundacji Machina Fotografika. Kocha Bałtyk, z tej miłości narodził się projekt „440 km po zmianę”. Od 5 lat każdego lata idąc brzegiem Bałtyku wspiera kobiety z niepełnosprawnością ruchu, zmienia polskie plaże tak aby były dostępne dla wszystkich, spełnia podróżnicze marzenia i inspiruje do zmiany. Jako trenerka realizuje autorskie warsztaty, spacery i podróże fotograficzno – rozwojowe dla kobiet, w których fotografia jest narzędziem samopoznania. Jej marzeniem jest to aby kobiety i mężczyźni na równych prawach uczestniczyli w różnych sferach życia. Od niedawna mieszkanka Gdyni. W wolnych chwilach rysuje. Z charakteru kot.

powrót