Serdecznie zapraszamy na trzecie cieszące się dużą popularnością spotkanie z cyklu „Co w Gdyni Szumi”, podczas którego o swoich działaniach, pasjach, hobby, pracy i życiu opowiedzą mieszkanki i mieszkańcy Gdyni oraz osoby na co dzień w Gdyni działające.

Gdynia regularnie wygrywa rankingi najlepszych miast do życia w Polsce. Mieszka tutaj, pracuje i działa wiele osób o ciekawej historii, niebanalnych pomysłach i niespożytej energii do działania. To z nimi spotkamy się w sobotę 17 marca o godzinie 11.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych.

Nasze prelegentki i prelegenci w formule Pecha Kucha (prezentacja multimedialna trwająca 6 minut i 40 sekund, składająca się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy) opowiedzą nam o tym czym na co dzień się zajmują oraz jaki wpływ na to co robią ma fakt, że mieszkają i pracują w Gdyni.

Przed Państwem w sobotę wystąpią:

Zuza Popiołkiewicz – Koordynator wydarzeń kulturalnych i muzyk. Dyrygent całkowicie nowego zespołu chóralnego w Gdyni „Razzle Dazzle Choir”, wzorowanego na zachodniej szkole edukacji chóralnej z USA i Kanady.

https://www.facebook.com/nowychorgdynia/

Anna Koprowska – certyfikowany coach i trenerka. Jako Coach Zmiany Zawodowej pomaga osobom pracującym na etacie, niezadowolonym ze swojej obecnej pracy, odnaleźć nowy pomysł zawodowy na siebie lub na biznes, oparty na ich potencjale.

www.spelnijsiezawodowo.pl

Marta Czachor – wolontariuszka działająca w kilku gdyńskich organizacjach. Tańczy, lata szybowcem i przełamuje stereotypy o osobach z niepełnosprawnością. Ostatnie 6 miesięcy spędziła w Wiedniu jako wolontariuszka projektu Erasmus +.

Szymon Jaros – członek Zarządu Stowarzyszenia Miasto Wspólne. W stowarzyszeniu zajmuję się m.in. tematami przestrzeni publicznych przyjaznych pieszym.

www.miastowspolne.eu

Małgorzata Sokołowska – trenerka autorskiej gimnastyki z elementami jogi. Współzałożycielka Fundacji Rozwoju Bombonierka. Prowadzi cykliczne zajęcia z jogi na Wzgórzu św. Maksymiliana obecnie w Ciuciubabce.

https://web.facebook.com/GimnastykaZElementamiJogi/

Diana Lenart – założycielka festiwalu Open House Gdynia i Open House Gdańsk. Prezeska fundacji PURA i stowarzyszenia Halo Kultura. Kuratorka. Lubi ludzi i sztukę.

http://ohgdansk.org/

http://ohgdynia.org/

Spotkanie poprowadzi:

Sylwia „Nikko” Biernacka – fotografka, inspiratorka, tutorka i liderka społeczna do niedawna mieszkanka Gdyni od niedawna Gdańska. Pomysłodawczyni cyklu „Co w Gdyni Szumi”.

www.440km.pl

www.facebook.com/WiecejPiekna

Po części prezentacyjnej, która potrwa około 60 minut będzie także możliwość bezpośredniego porozmawiania z naszymi prelegentami/prelegentkami.

Nasi goście i gościnie przygotowali dla uczestników/uczestniczek prezenty, które będzie można wygrać po wypełnieniu mini ankiety, w której zapytamy Państwa o osoby, których prezentacje chcieliby Państwo zobaczyć na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu „Co w Gdyni Szumi”.

UWAGA! Wyjątkowy prezent do wylosowania podczas spotkania od chóru Razzle Dazzle!!!

 „Zaśpiewamy dla Ciebie” – chór Razzle Dazzle zaśpiewa dla bliskiej Ci osoby gdziekolwiek chcesz – pod Waszym oknem, w garażu, lub na zajęciach masażu. 

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy ruszają 09.03.2018 o godzinie 10.00.

Spotkanie odbędzie się 17 marca w godzinach 11.00 – 13.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

UWAGA! Zapisy tylko przez link podany poniżej!

Zapisy: https://cowgdyniszumi3.evenea.pl

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w spotkaniu bardzo proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji, na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej.

Kontakt: Tel: 515 068 873.

Zabierzcie znajomych/znajome, rodzinę i przyjaciół i przybywajcie!

powrót