„Moje ograniczenia szansą na pozytywną zmianę – w jaki sposób zamienić kamień w złoto?”. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Martą Czepukojć z cyklu spotkań rozwoju osobistego w oparciu o model „7 Kroków Ku Sobie”.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: t.matysiak@lis.gdynia.pl, 58 727 39 16

Czy zdarza Ci się, że po raz kolejny łapiesz się na nawyku, który Ci nie służy, a wszelkie próby jego zmiany przynoszą marny efekt? Być może od jakiegoś czasu masz jakiś plan, pomysł lub cel, a utykasz lub z jakichś „magicznych” powodów, ciągle nie udaje Ci się rozpocząć, kontynuować lub zakończyć realizacji ważnej dla Ciebie sprawy? Pewnie wiesz już, że to nie kwestia magii, ale pewnego schematu, który Cię ogranicza, blokuje. Masz już jego świadomość, ale nadal nie widzisz na horyzoncie pozytywnej zmiany? Jeśli rozpoznajesz siebie w tym opisie, zapraszamy Cię na spotkanie podczas którego poznasz ćwiczenia mentalne i koncentrujące się na świadomości Twojego ciała, które możesz stosować samodzielnie od zaraz po spotkaniu. W ramach zajęć otrzymasz narzędzie, które będzie pomocne w zmienianiu sposobu myślenia, który Ci nie służy.

Spotkanie odbędzie się 29 września 2018 r. w godz. 10.00-13.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).

O cyklu „Bądź Sobą – Działaj”:
Spotkania są skierowane do osób chcących podnieść jakość swojego życia, poczucie szczęścia i dobrostanu psychofizycznego oraz chcących coś zmienić, aby żyć pełniej. Całość cyklu daje odpowiedź m.in. na następujące pytania: jaki jest mój niepowtarzalny potencjał; wokół czego postanawiam zorientować siebie oraz swoją życiową energię; co chcę wyrażać w swoim życiu; w jaki sposób będę wdrażać to, co dla mnie ważne. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem ćwiczeń coachingowych, świadomości ciała oraz ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego.
W poszczególnych zajęciach można uczestniczyć niezależnie, jednak aby w pełni skorzystać z wartości modelu „7 Kroków Ku Sobie” zachęcamy do udziału we wszystkich spotkaniach.

O prowadzącej:
Marta Czepukojć – socjolożka, coach i bodyworker. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy na polu zawodowym odnoszą sukcesy, ale mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego.

Wydarzenie na Facebooku

powrót