Mapa przedsięwzięć

powrót

 

Obejrzyj mapę przedsięwzięć rewitalizacyjnych:

powrót

AKTUALNOŚCI

KONTAKTY

Inwestycje (ul. Żeromskiego 31)
Łukasz Browarczyk l.browarczyk@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Konrad Młynarczyk - inwestycje – projekt rewitalizacji k.mlynarczyk@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 06
Bianka Witkowska - inwestycje b.witkowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Marcin Lidzbarski - inwestycje m.lidzbarski@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Barbara Marchwicka - inwestycje – projekt rewitalizacji b.marchwicka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Agnieszka Jurecka-Fryzowska - inwestycje – projekt rewitalizacji a.jurecka@lis.gdynia.pl rewitalizacja@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 04
Katarzyna Smierzchalska k.smierzchalska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Alicja Brzoskowska a.brzoskowska@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 07
Monika Kita m.kita@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 06

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Email *