dla NGO

powrót

Współpraca z organizacjami zaangażowanymi działania na rzecz mieszkańców Gdyni to jedno z flagowych zadań Laboratorium Innowacji Społecznych. Wspieramy aktywność obywatelską oraz działania organizacji pozarządowych ponieważ wiemy, że to sposób na zrównoważony rozwój Gdyni i mieszkańców. Zapraszamy do kontaktu organizacje pozarządowe zainteresowane wspólnym działaniem.

DZIAŁANIA

Współorganizujemy wydarzenia i warsztaty, aktywizujemy mieszkańców społecznie  i zawodowe, prowadzimy analizy i badania, a także zmieniamy razem przestrzeń miasta. Jesteśmy otwarci na współpracę z organizacjami pozarządowymi i instytucjami, które tak jak my, chcą działać na rzecz mieszkańców. Możemy współpracować w ramach działań rewitalizacyjnych, badawczych lub w ramach szeroko rozumianego wsparcia mieszkańców.

PRZESTRZEŃ

Laboratorium Innowacji Społecznych udostępnia m.in. organizacjom pozarządowym Pracownię – przestrzeń m.in. na parterze budynku IVA Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (al. Zwycięstwa 96/98). Organizowane są tam warsztaty, wykłady i spotkania poruszające tematy społeczne, miejskie, z zakresu przedsiębiorczości czy nauki. Ich celem jest promowanie różnych form społeczeństwa obywatelskiego i podnoszenie jakości życia w mieście. Działania Pracowni skierowane są do różnych grup odbiorców – mieszkańców Gdyni: osób młodych, dorosłych, przyszłych i obecnych rodziców, dzieci, ale także osób z niepełnosprawnością czy seniorów.

Jeśli chcesz zorganizować zajęcia w Pracowni – napisz na lis@lis.gdynia.pl lub zadzwoń (58) 727 39 16.

KONKURSY

Organizujemy również otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych. Szczegółowe informacje są w zakładkach Rozstrzygnięte Konkursy, Aktualne Konkursy oraz w Biuletynach Informacji Publicznej Miasta Gdynia i Laboratorium Innowacji Społecznych.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z konkursami dla organizacji pozarządowych można uzyskać mailem. Wyślij wiadomość na adres ngo@lis.gdynia.pl.

powrót

AKTUALNOŚCI

KONTAKTY

Współpraca z organizacjami pozarządowymi (UL. ŻEROMSKIEGO 31)
Monika Listwoń m.listwon@lis.gdynia.pl +48 58 727 39 21